Skip to main content
 

Strony internetowe

Dostęp do nich przez każdego użytkownika, na dowolnym urządzeniu, to nasz priorytet - tworzymy responsywne strony www (RWD)

Zamów profesjonalną stronę www. Wykorzystaj potencjał komunikacji online!
Internet staje się najbardziej popularnym medium. Dzieje się tak dlatego, że jest to tani, szerokopasmowy i niczym nie ograniczony dostęp do gigantycznej grupy konsumentów, praktycznie na całym globie. Trudno zatem zignorować profity płynące z zagospodarowania tegoż kanału komunikacji we własnej firmie.

Strony internetowe, przykłady

Zobacz galerię realizacji z zakresu stron internetowych

Strona jako centrum zarządzania

Strona internetowa stanowić może centrum dowodzenia wszelakich działań promocyjnych dokonywanych w internecie. Czyli, poza prezentacją pozytywnego wizerunku firmy, jej oferty, osiągnięć i referencji, służy przede wszystkim komunikacji z konsumentami, przyszłymi partnerami czy pracownikami. Dobrze przygotowane i zarządzane strony www przyczynią się do istotnego przyrostu liczby klientów przy niskim koszcie dotarcia do nich. Analiza ich zachowań oraz regularnie prowadzone działania promocyjne przełożą się bezpośrednio na zwiększenie zysków.

Jakie elementy zapewnią sukces Twojej stronie www?

Klarowna architektura informacji, prosty i przyjazny interfejs (UI/UX)

niewymagający zaawansowanej wiedzy, by go sprawnie obsługiwać – intuicyjny – również optymalny rozkład treści na witrynie, miejsc akcentowania, interakcji, obszaru call2action czy bezpiecznej strefy klienta.

Kuszący design oraz nietypowe rozwiązania projektowe tworzą razem całość,

spójną i integralną, tak – by internauta mógł łatwo zapamiętać i zidentyfikować wizerunek marki, nacieszyć oko atrakcyjnym i dopasowanym projektem graficznym oraz by mógł szybko i sprawnie odnaleźć to, czego szuka.

Poprawny kod HTML i CSS, a także optymalizacja skryptów java script,

pozwoli stronie na prawidłowe działanie w różnych przeglądarkach internetowych, zapewni lepszą współpracę z robotami sieciowymi oraz indeksację przez Google, wreszcie umożliwi szybsze i sprawniejsze działanie całego serwisu.

Autorski system SKCMS lub rozwijany przez liczną społeczność, cms WordPress

zoptymalizowany pod oczekiwania klienta, łatwy w obsłudze i niezmiernie elastyczny. System zarządzania treścią SKCMS lub WordPress, umożliwi rozbudowę i samodzielną edycję zawartości serwisu, czyniąc go ciągle atrakcyjnym dla odbiorców.

Hosting i domena, czyli nazwa i miejsce na pocztę, stronę, pliki itd.

w doborze, których nacisk kładziemy na szybkie, nowoczesne i wydajne maszyny serwerowe (hosting) oraz krótką, zapamiętywalną i zgodną z filozofią firmy nazwę – adres internetowy (domena).

SEO i PPC oraz inne techniki e-marketingowe, które działają

optymalizacja strony www pod wyszukiwarki i roboty sieciowe oraz pozycjonowanie i kampanie linków sponsorowanych w Google, wszystko to po to, by zapewnić pozyskanie nowych klientów.

Zapewniamy roczną gwarancję na oferowane rozwiązania.

Wszystkie powyższe elementy wykonamy rzetelnie, dokładnie i profesjonalnie, w oparciu o wiedzę i doświadczenie, które stale poszerzamy.
Projektując strony www kierujemy się filozofią User Centered Design (UCD), zorientowaną na użytkowniku serwisu www, dzięki czemu nasze finalne kreacje są skuteczne, efektywne i satysfakcjonujące. Dodatkowo dbamy, aby każdy użytkownik, niezależnie od posiadanego urządzenia z dostępem do internetu, mógł wejść na stronę oraz poprawnie i bez przeszkód, odszukać potrzebne informacje. Tworzymy strony responsywne (RWD), których układ dopasowuje się automatycznie, do używanej wielkości ekranu.

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz stronę internetową, większy serwis produktowy czy portal? – odezwij się do Agnieszki.

Agnieszka Woźniak / obsługa klienta

telefon: +48 791 502 813

Napisz e-mail