Sklepy internetowe, e-commerce

Własny sklep internetowy to dziś popularny biznes. Sprawdź jakie mamy korzystne i niedrogie rozwiązania.

Załóż sklep internetowy. Zacznij sprzedawać online, zwiększ zyski od zaraz!
Przy nieustannie rosnącej populacji internautów oraz powiększajcej się jednocześnie grupie użytkowników dokonywujących zakupów przez internet, rozpoczęcie sprzedaży internetowej jest w pełni uzasadnione. Sklep internetowy, jako narzędzie prezentujące produkty oraz dający możliwość ich zamówienia i zakupu, doskonale spełnia rolę platformy sprzedażowej.

Zobacz galerię sklepy internetowe

Własny, personalizowany sklep internetowy, nie musi kosztować fortuny!

Własny sklep internetowy

Taka forma sprzedaży zyskała sobie sporą popularność z uwagi na szeroki i bezpośredni dostęp do klienta, obustronną wygodę w realizacji transakcji oraz obniżenie kosztów sprzedaży i wynikających z tego, niższych cen. Obecność sklepu internetowego pozwala dodatkowo na spozycjonowania swojej oferty na tle konkurencji w porównywarkach cen.
Profesjonalnie wykonany, promowany i zarządzany sklep internetowy, przyczynia się do zwiększenia sprzedaży, wzrostu zaufania i rozpoznawalności marki oraz daje możliwość lepszego targetowania ofert handlowych. W ramach realizacji sklepów internetowych oferujemy:

  • projekty graficzne sklepów internetowych (koncept, architerktura informacji, useability, opracowanie graficzne)
  • integracja projektu graficznego z oprogramowaniem sklepowym (wdrożenie, instalacja, testowanie)
  • pomoc i doradztwo w doborze hostingu

Co sprawi, że Twój nowy sklep odniesie sukces?

Czytelny rozkład informacji, a także dbałość o UI i UX

sprawia, że nawet internauta bez większego doświadczenia w świecie e-commerce, szybko i sprawnie odnajdzie poszukiwane produkty. Dodatkowo, przyjemna szata graficzna będzie umilać mu zakupy i zatrzymywać w Twoim sklepie na dłużej.

Estetyczne opracowanie wizualne, przejrzysta komunikacja i interakcja

to elementy składowe miło spędzonego czasu, przez Klienta, w sklepie internetowym i na każdej innej stronie. Warto zatem walczyć o unikatowy i niesztampowy wizerunek.

Właściwe i poprawne wdrożenie części programistycznej sklepu

pozwoli na poprawne i bezproblemowe działanie w popularnych przeglądarkach internetowych oraz zapewni także lepszą współpracę z robotami sieciowymi, jak również umożliwi szybsze i sprawniejsze poruszanie się po stronie przez odwiedzających.

Profesjonalny system sklepowy plus personalizowana oprawa graficzna

złożą się na zoptymalizowany pod oczekiwania klienta tandem, łatwy w obsłudze, zarówno po stronie Klienta, jak i administracji. Wszelkie, niezbędne narzędzia do prowadzenia e-biznesu, w jednym miejscu.

Domena i hosting, czyli adres sklepu oraz miejsce na pliki i produkty

w doborze, których służymy doradztwem czy też pomocą bezpośrednią. Wybieramy nowoczesne i wydajne maszyny serwerowe (hosting) oraz łatwą do utrwalenia, i zgodną z filozofią firmy, domenę.

SEO i PPC – czyli pozycjonowanie i inne formy e-marketingu

w praktyce przekładają się na optymalizację całego sklepu pod pozycjonowanie, pisanie artykułów na strony informacyjne i na bloga, obsługę portali społecznościowych czy utrwalanie pozytywnego zapisu marki na forach.

Zapewniamy roczną gwarancję na oferowane rozwiązania.

Wszystkie powyższe elementy wykonamy z pełnym zaangażowaniem, dokładnie i profesjonalnie, wykorzystując całą wiedzę i doświadczenie, które dostąd zgromadziliśmy i gromadzimy nadal.
Projektując szablony stron sklepowych, kierujemy się filozofią User Centered Design (UCD), skupioną na użytkowniku serwisu internetowego, dzięki temu nasze finalne kreacje są właściwie dostosowane do jego potrzeb. Dodatkowo, realizując stronę w technice RWD, umożliwiamy każdemu odwiedzającemu, niezależnie od posiadanego urządzenia z dostępem do internetu, mógł skorzystać z oferty sklepowej sprawnie zrobić zakupy.

Skontaktuj się z nami!

Szukasz możliwości zrealizowania niedrogo, swojego sklepu internetowego? – odezwij się do Agnieszki.

Agnieszka Woźniak / obsługa klienta

http://www.skillo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_smartphone.svg
telefon: +48 791 502 813

Napisz e-mail